Sık Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizin için cevapladık. Sorunuz aşağıda yer almıyorsa lütfen İletişim Formu ile [email protected] e-posta adresi ile ya da 0 507 86 916 86'i arayarak tarafımıza bildiriniz...

Üyelik Hakkında

Üyeliksiz alışverişte neden e-posta adresi isteniyor ?

Siparişinizi oluştururken girmiş olduğunuz e-posta adresi ile siparişinize ait bilgiler tarafınıza iletilir. Kargo takibi ve sipariş kontrolü yapabilmek için elinizde bulunması gereken belge niteliği taşıyacak bilgileri size ulaştırabilmemiz için bu bilgi gereklidir.

Neden Üyelik Bilgilerimi Tamamlamamı istiyorsunuz?

Üyelik bilgilerinizi tamamlamanız; sizin için uygun kampanya ve ürün çeşitliliğini sağlayabilmemiz ve size özel günlerde size özel fırsatlar hazırlayabilmemiz için gereklidir. 

Siparişler Hakkında 

Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

Siparişleri ürün açıklamasın da teslim sürelerin de hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz. 

Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

Hediye paketi seçeneği görmedim, siparişimdeki ürünler nasıl ambalajlanacak?

Satın almış olduğunuz tüm ürünler ayrı ayrı olarak özenle hediye paketi yapılmaktadır. Bu hizmet satın almış olduğunuz tüm ürünler için "ücretsiz" olarak sunulmaktadır.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz?

Esrarengiz Hediyeler olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları yetkililerine ile ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. 

KKTC ve yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

KKTC ve yurt dışına maalesef gönderim yapamamaktayız. 

İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz?

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayz. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Haftaiçi 08:00 - 18:00 Cumatesi 08:00 - 13:00 Resmi - Dini tatiller ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo görevlilerine saat ve tarih belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır.Teslimat saati kargo firmasının dağıtım güzergahı dahilinde değiştirilememektedir.

Kargo bedeli ne kadar?

Herhangi bir ayırım olmaksızın Türkiye içi tüm siparişlerde kargo ücreti 7,50 TL'dir. Alışveriş tutarı 150 TL üstü tüm siparişleriniz kampanyamız dahilinde kargo ücretsizdir. Kargo bedeli, sipariş esnasında fatura toplamınıza eklenerek tahsil edilir.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Ödeme Yöntemleri Hakkında

Kredi Kartı:  Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veri tabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez. 

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Halk Bankası ATM’sinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 0 507 86 916 86 numaralı telefon ile ya da [email protected] e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız. 

Kapıda Ödeme: Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine genel olarak Kapıda Ödeme denmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı alında ayrıca 10,00 TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı, ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerini seçmenizi öneririz. 
 

Teslim aldığınız üründe sorun yaşamamak için ne yapalım?

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "tutanak" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.