KURUMSAL HEDİYELER

      Esrarengiz Hediyer; Hediyenin, şirketlerin iletişim faaliyetlerinin en önemli parçalarından biri olduğu inancıyla yola çıkarak kurulmuştur.

     
Esrarengiz Hediyer; Bürokratlar, Üst düzey yöneticiler, Şirket çalışanları, Bayiler, Tedarikçiler, Müşteriler, Yabancı Müşteriler, Basın mensupları    ve Bloggerlar için farklı, değerli, kuruma özel hediyeler arayanlar için butik çözümler üretir.

 

     Biz inanıyoruz ki,

 • Şirketlerin çeşitli dönemlerde verdikleri kurumsal hediyeler, imajları hakkında önemli ipuçları sağlar ve bu hediyeler doğru seçildiğinde değerli etkiler yaratır.
 • Kurum veya aktivite ile ilişkilendirilmiş ve anlamlandırılmış bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar.
 • Üzerinde iyi düşünülmüş ve doğru duygusal bağlar kurulmuş bir kurumsal hediye, etkisi yıllarca sürecek bir pazarlama iletişimi faaliyetidir.

     Biliriz ki, kurumsal hediye seçimi, firmaların kimliğini yansıtır. Biz de, kurumların hediye ihtiyaçlarını karşılarken, hediyenin içeriğinden   sunumuna   kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşımlarla yönetmeyi temel prensip kabul ederiz.

     Özetle siz etkinliğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi ve bütçenizi söylüyorsunuz. Biz; etkinliğinizin konseptine uygun, farklı, kalıcı ve     anlamlandırılmış hediye fikirleri geliştiriyor, tasarlıyor, üretiyor ve şık ambalajlarda sunuyoruz.

 


 

KURUMA ÖZEL KONSEPT ÇALIŞMALAR

 

   Kurumunuza özel tasarlanmış, farklı hediye fikirleri sunar ve üretim veya tedariğini yaparak     anahtar teslim hizmet veririz.

 


 

İÇ İLETİŞİM HEDİYE PLANLAMASI 


 

    Kurum çalışanlarının doğum günleri, evlilik, doğum, terfi vb. amaçlarla kullanılacak hediyeler   için, kurum kültürüne uygun yıllık planlamalar yaparak insan kaynakları ve iç iletişim   birimlerine  destek veririz.

 


 

DIŞ İLETİŞİM HEDİYE PLANLAMASI

 

   Bayi toplantıları, lansmanlar, basın toplantıları, yurt dışı misafir ağırlamaları vb. etkinlikler için   konsept hediye çalışmaları yapar, sunum ve dağıtımını organize ederiz.

 

 

 


 

SATINALMA HİZMETLERİ

 

   Bütçeniz, etkinliğin amacı vb. bilgiler çerçevesinde uygun ürünler için   pazar/fiyat araştırması yapar, satın alımlarınızın en iyi ve ekonomik   koşullarda, güvenilirliği denetlenmiş ürün sağlayıcılardan yapar ve   sunarız.

 

 

 

 


 

PAKETLEME VE DAĞITIM HİZMETLERİ

 

   Sizin veya bizim tarafımızdan tedarik edilen hediyelerin süsleme, paketleme,   isme özelleştirme, dağıtım ve teslimat süreçlerini yönetir ve raporlarız.

 


 

KURUMA ÖZEL HEDİYE ÇEKİ UYGULAMALARI

   Kurumunuza ve kurum kültürünüze uygun hediye paketleri hazırlar, bunları sadece çek   sahibinin erişebileceği bir web ara yüzünden sunar ve çekin kullanımını takiben gönderim ve   teslimat takibini yaparız.

 

 

KURUMA ÖZEL TASARIM ÇALIŞMA KOŞULLARI

NE YAPARIZ?

Siz etkinliğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi ve bütçenizi söylersiniz. Biz; etkinliğinizin konseptine uygun, farklı, kalıcı ve anlamlandırılmış hediye fikirleri geliştirir, tasarlar, üretir ve şık ambalajlarda size sunarız. 

Yaratıcı ekibimiz, aktivitenize uygun hediye fikirleri çalışır, bu fikirlere hayat verir ve ön tasarımlar hazırlayıp ilginize sunar. 

Çünkü biz de sizin gibi, kurumsal hediyenizin özel ve önemli olduğunu düşünürüz. Kurumsal hediyeniz; farklı, anlamlı, kullanışlı, değerli ve kalıcı olmalıdır. İşte biz bu inançla; kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun, benzersiz kurumsal hediyeler hazırlarız.

NASIL DÜŞÜNÜRÜZ?

Şirketlerin kurumsal imajları hakkında önemli ipuçları sağlayan kurumsal hediyeler, özenle seçildiğinde değerli etkiler yaratır. Doğru seçilmiş bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar. Anlamlandırılmış ve özenle seçilmiş bir hediye, kişiye verilen değerin dışa yansımasıdır.

Kurumsal hediye seçimi firmaların kimliğini yansıtır. Biz de, kurumların hediye ihtiyaçlarını karşılarken, hediyenin içeriğinden sunumuna kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşımlarla yönetmeyi temel prensip kabul ederiz. Hediye fikri çalışırken öncelikle, hediyenin kurum ile ilişkilendirilebilmesine ve hediye edilecek kişi için bir anlam ifade edebilmesine önem veririz. 

NASIL ÇALIŞIRIZ?

 

 

 • ÖNCE BRIEF: Öncelikle kurumdan hediye ihtiyacı ile ilgili detaylı bilgi alınır. Hediye hangi amaçla, nerede ve ne zaman kullanılacak? Hediye kimlere verilecek, hedef kitle hakkında kısa bilgi (Yaş ortalaması, cinsiyet dağılımı, vb.)? Kaç adet hediye ihtiyacı var ve yaklaşık bütçe?
   
 • YARATICI HEDİYE FİKİRLERİ: Kurumdan alınan bilgiler çerçevesinde kreatif ekibimiz, tasarım ekibiyle beraber hediye fikirleri üzerinde çalışmaya başlar. Ortaya çıkan fikirler arasından, en uygun seçenekler belirlenir ve hediye fikirleri kuruma sunulur. Kurumun seçtiği fikir için, taslak çalışmaya geçilir.
   
 • FİKRİN ÖN ÇİZİMİ: Kurumun, fikri hayal edebilmesini sağlamak için kabaca bir ön tasarım hazırlanır ve kurumun onayına sunulur. Kurumdan alınan geribildirime göre son düzeltmeler yapılır ve ürünün detaylı tasarımı yapılarak tekrar onaya sunulur.
   
 • ONAY ALINMASI VE ÜRETİM: Detaylı çizime alınan onayla beraber üretim süreci başlar. Üretim aşamaları hakkında kurum düzenli olarak bilgilendirilir. Üretim tamamlandığında ürünler ambalajlanır ve hediye paketi yapılarak kuruma teslim edilir.

 

 

                           Kurumsal Siparişleriniz İçin Lütfen Kurumsal Sipariş İletişim Formumuzu Doldurun, Size Ulaşalım.