Hoş geldin Erkek Bebek Hediye Seti
Hoş geldin Erkek Bebek Hediye Seti
Hoş geldin Erkek Bebek Hediye Seti

Hoş geldin Erkek Bebek Hediye Seti

Fiyat : ₺179,00(KDV Dahil)
₺14,92 'den başlayan taksitlerle

Minik bebeğin gelişini şık ve farklı hediyeler ile kutlayın.

 

 

 

 

:

PAKET İÇERİĞİ : 1-) EMZİRME YASTIĞI Yenidoğan bebeği emzirmek göründüğü kadar kolay değildir. Bebeğin kasları gelişmediği için başını göğüste sabit tutamaz. Bu görev de annenindir. Emzirme yastığı bebek boyun ve anne bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.Annenin koluna takılan bir lastikli bant ile yastık kola sabitlenir. Yastıkta bebeğin kafasına göre tasarlanmış bir yuva bulunur. Bebeğin başı bu yuvaya oturtulur ve rahat bir emzirme sağlanır. Bu şekilde anne de rahat eder . bebek de. 2)- Emzirme Önlüğü (Emzirme Önlüğü siz annelere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirmenizi sağlıyor. Battaniyenin aksine ince kumaşı ile bebeğinizin aşırı ısınmasını önlüyor. Emzirme Önlüğü kolayca katlanır ve çantanızda yer kaplamaz. Emzirme Önlüğü"nü başka amaçlar için de kullanabilirsiniz. İhtiyaç anında hafif bir battaniye olarak ,kendi güneşliğinin yetersiz kaldığı zamanlarda pusetin önüne asarak bebeğinizi güneşten korumak için, Kanguru ile bebeğinizi göğsünüzde taşırken güneşten korumak için- ince kumaşı sayesinde bebeğiniz çok ısınmaz.) 3-) Lux Happy Baby Shoes Ayakkabı (Hijyenik şartlar da doğal malzemeden üretilmiştir. Lux Happy Patikleri ergonomik yapısı ve estetik görünümü ile bebeğinizin ayaklarının koruyucu aksesuarıdır.) 4-) Tutma Saplı Sulu Diş Kaşıyıcı
Soğutmalı diş kaşıyıcısı, güvenli ve içilebilir su ile doldurulmuştur. Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tutma sapı sayesinde tutuş kolaylığı sağlar. Bebek sağlığı göz önünde tutularak, en yüksek kalitede BPA içermeyen malzemeden üretilmiştir.

NOT: Tekstil ürünlerinde stok durumuna göre renk ve desenlerde küçük farklılıklar gösterebilir. (Kutu ölçüleri 30cmx30cmx15cm)

Benzer Ürünler
İndirimli Ürünler