BİREYSEL STİL DANIŞMANLIĞI HİZMETİ :

 

Stil Danışmanlığı Nedir ? :

Sizi analiz etme ve ihtiyaçlarınızı belirleme ile başlayan bu hizmet, size uygun stili belirlemek üzere stil analizi yapıldıktan sonra farklı vücut tiplerine göre doğru kıyafet seçimi ile devam eder. Ayrıca gardıropta var olan kıyafetlerle yapılabilecek maksimum kombini belirleme, gardırop detoksu ve kapsül gardırop oluşturma, aksesuarlar (ayakkabı, çanta, kemer, takı, gözlük, şapka vb.), plaj giyimi, abiye giyim ve hediye danışmanlığı gibi konular verdiğimiz başlıca hizmetler arasındadır. Gardırop analizinin sonunda gerçekleştirilen alışveriş seansları ile hem gardırobunuzu hem de kişisel stilinizi geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Birlikte neler yapıyoruz ?

* Sizi Analiz edip ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.
* Vücut Analizi gerçekleştiriyoruz.
* Size Özel Lookbook hazırlıyoruz.
* Gardırop detoksu yapıyor, size özel kapsül gardırop hazırlıyoruz.
* Bavul hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.
* Saç ve makyaj tüyolarında bulunuyoruz.
* Sevdiklerinize hediye seçme konusunda danışmanlık veriyoruz.
* Sizinle alışverişe çıkıyor, pratik tüyolar veriyoruz.


Tüm bu çalışmaların sonunda…

Giyinmeyi zevke dönüştürerek kıyafet seçimini bir keyif unsuru olarak göreceksiniz. Bulup yakıştırmak ise yaptığınız en iyi iş olacak. Giyinecek ‘hiç bir şey’ değil ‘çok şey’ bulacaksınız. En önemlisi tarzınıza, bütçenize ve yaşam stilinize göre yeni bir siz yaratacak, özgüveninizle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Gardırobun karşısında derin hayallere dalarak kaybettiğiniz zamanı geri kazanmış, akla daha önce gelmeyeni giymiş ve yeni stilleri keşfetmiş olmak sizi de heyecanlandırmıyor mu? O zaman birlikte bir yerden başlayabiliriz.

 

 

 

 

KURUMSAL İMAJ DANIŞMANLIĞI

Kurumsal İmaj Danışmanlığı Nedir ?


Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen giyim kodlarını en doğru şekilde çalışanlara aktararak belirli bir dil bütünlüğü sağlamak vermiş olduğumuz Kurumsal İmaj Danışmanlığı Hizmetinin temelini oluşturuyor.

Bir veya birden fazla seanslardan oluşan bu eğitimleri genellikle Üst Düzey Yöneticilere veya beyaz yaka çalışanlara yönelik uyguluyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmette, iş hayatında, çalışanların profesyonel yetenekleri dışında dış görünüşlerine de önem vermelerinin gerekliliğini aktarıyor, Stil sahibi olmanın yalnızca özel hayatta deği,l Profesyonel yaşantıda da mümkün olduğunun altını çiziyoruz. Giyim ve kendine güven ilişkisi, kılık kıyafet yönetmelikleri, işe hazılanırken pratik çözümler de vermiş olduğumuz eğitimin bir parçası.

 

 

 

Unutmayın ki kişisel imajınız,İş Hayatınızdaki Başarınızın Temel Etkenlerinden biridir çünkü insanlar sizin hakkınızda önemli kararlar alırken sadece mantıksal verilerle değil onların zihinlerinde bıraktığınız ilk izlenimle hareket ederler!